AromaRaktas

Atrask eterinių aliejų naudą sau ir savo artimiesiems

Young Living eteriniai aliejai

"Young Living" bendrovė per grynus, natūralius sprendimus siūlo į savo namus įsileisti sveiką gyvenseną ir ramybę, kiekvienam iš mūsų suprasti mūsų sieloje slypinčią jėgą. Kviečia ne tik atrasti gryną, gyvąją gamtos dalį, bet ir pasidalyti ja su kitais.


Eteriniai aliejai - koncentruoti augalų ekstraktai- yra gaminami garinant, šaltuoju būdu spaudžiant arba sakinant augalus, prieskonines žoleles bei medžius, su meile augintus ūkiuose arba natūraliai augusius gamtoje. Šie tyri eteriniai aliejai yra žymiai veiksmingesni nei augalai, iš kurių jie išgauti. 

,,Esame eterinių aliejų bendrovė ir pasaulinio eterinių aliejų judėjimo pradininkė, subūrusi bendruomenę, jog drauge tiektume gryniausius eterinius aliejus. Plakanti šios bendrovės širdis - tai mūsų patentuotas ,,Seed to Seal" kokybės pažadas ir trys jo pakopos: ištekliai, žinios ir standartai. Kviečiame apsilankyti mūsų ūkiuose visame pasaulyje, kad betarpiškai pažintumėte mūsų atsidavimą kokybei. ,,Young Living" bendrovė deda visas pastangas, kad galėtų Jums pasiūlyti veiksmingus ir saugius eteriniais aliejais praturtintus produktus, kuriais būtų lengva pakeisti įprastai naudojamus cheminius produktus." Mary Young ,,Young living" bendrasteigėja ir vadovėSusisiekite su manimi ir suderinsime nemokamą konsultaciją - supažindinimą su eterinių aliejų   rūšimis, išgavimo būdais, jų teikiama nauda, praktiniu pritaikymu.

Sužinosite, kaip galite pagerinti savo ir savo artimųjų gyvenimo kokybę.

Pasidalinsiu sukauptomis žiniomis ir praktiniais patarimais, sveikesniam gyvenimo būdui.